سوالات متداول

شیشه رنگی - شیشه دکوراتیو - تترافرم

شرکت تترافرم با ارایه بهترین کالاها و خدمات ، پشتیبانی ، ضمانت نامه های معتبر تا ۱۰ سال طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده و رضایت مشتری ملاک کاری این شرکت میباشد.تمامی سفارشات با دستگاه های ایتالیایی و بروز انجام میشود.اسبفاده از اجناس درجه یک وارداتی و کریستال یکی از امتیازات شرکت تترافرم است..

ارتباط با کارشناسان فنی و فروش ما
برای استفاده از شیشه رنگی در پنجره ها شما حتماً باید از شیشه رنگی ترنسپرنت یا شیشه رنگی سنتی استفاده کنید این نوع از شیشه رنگی قابلیت عبور نور را از خود دارد و همچنین شما می توانید به آن سوی شیشه دید داشته باشید اما شیشه های لاکوبل رنگی قابل استفاده در پنجره ها نیستند و مانع از عبور نور می شوند و شما نمی توانید به سوی دیگر شیشه دید داشته باشید شیشه های رنگی سنتی از کشور اوکراین وارد می‌شود و ابعاد جام آنها ۷۰ سانت در ۱۰۰ سانت میباشد و ضخامت آنها اکثراً ۲ میل می باشد.از شیشه رنگی سنتی بیشتر در پنجره های چوبی و پنجره ارسی استفاده می‌شود .در تزئین مساجد هم از شیشه رنگی سنتی استفاده می‌شود.
در جواب این سوال باید گفت بله شما میتوانیدبر اساس کد رنگ انتخابی ازRal جهانی رنگ اقدام به سفارش شیشه رنگی نمایید ولی هزینه تولید سمپل اولیه بر عهده مشتری می باشد و همچنین جهت تولید در متراژ بالای ۱۰۰ مترمربع شما می توانید از رنگ سفارشی استفاده کنید و امکان تولید هر نوع رنگ بر اساس سلیقه مشتری وجود دارد و هیچ محدودیتی در تولید و سفارش شیشه رنگی وجود ندارد.
بله نوعی از شیشه رنگی در شرکت تترافرم تولید می شود که سطح آن کاملاً مات می باشد به این نوع شیشه رنگی شیشه متالیک می‌گویند.سطح این شیشه توسط بخار اسید فلوریدریک مات شده است و شما شاهد همان شیشه لاکوبل رنگی ولی با سطح مات هستید. این شیشه جنبه دکوراتیو دارد و بیشتر شبیه ام دی اف هایگلاس مات می باشد و از نظر قیمت هم از شیشه رنگی لاکوبل گرانتر است.
فروش شیشه رنگی بر حسب مترمربع قیمت‌گذاری می‌شود شیشه های رنگی به صورت سایز شده و برش خورده به مشتری تحویل می گردد در صورت داشتن خدمات نصب شامل خدمات برش، دیاموند، سکوریت، حمل و نصب میشود که حدود قیمت متر مربع شیشه رنگی با نصب و اجرا حدوداً ۷۵۰ هزار تومان می باشد. ولی قیمت شیشه رنگی بصورت قواره و تحویل بدون‌نصب به مشتری حدوداً ۵۵۰ هزار تومان می باشد.
بله شما می‌توانید با روش سندبلاست روی شیشه هرگونه طرح لوگو و فونت دلخواه یا هر طرح گرافیکی دیگر را روی شیشه های پارتیشن سند بلاست را اجرا کنید از دیگر روش های این کار برچسب یا استیکر و حتی چاپ زدن به صورت رنگی روی استیکر می باشد که قابل اجرا می باشد.