تخته وایت برد شیشه ای ماژیک وایت برد تخته وایت برد جدید
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی

تخته وایت برد شیشه ای

 وایت برد شیشه ای

 

وایت برد رنگی

یکی دیگر از کاربردهای شیشه رنگی استفاده به عنوان تخته وایت برد میباشد.

وایت برد شیشه ای یا Whiteboard Glass از انواع  تخته وایت برد و جدیدترین و به روز ترین نوع تخته وایت بردها بوده که در دو نوع وایت برد شیشه ای فریم دار و طرح جدید آن بدون فریم سکوریت تولید میشود.

از وایت برد شیشه ای استقبال شده و آن به خاطر زیبایی که به دفتر کار ، محیط آموزشی و ... می دهد که تولید وایت برد شیشه ای در رنگ های مختلف (25 تنوع رنگ) موجود میباشد.

این نوع تخته وایت برد میتواند جلوه بسیار زیبایی به اتاق جلسات و کلاس درس یا محیط کار شما بدهد و بهترین جنس تخته وایت برد، تخته وایت برد شیشه ای است که حتی در نوشتن و پاک شدن میتوان از ماژیک غیر وایت برد(معمولی)برای نوشتن استفاده کرد.

وایت برد شیشه ای Whiteboard Glass  برای تمامی مصارف از جمله در ادارات،مراکز آموزشی،شرکت ها خصوصی و دولتی، مدارس ،دانشگاه ها و حتی در منازل  کاربرد دارد.یکی از ویژگی های تخته وایت برد شیشه ای تنوع رنگی بالای آن میباشد.

وایت برد شیشه ای با فریم MDF و متد جدید بدون فریم سکوریت بسیار شکیل تر و فانتزی و مدیریتی می باشد این نوع تخته وایت برد میتواند جلوه بسیار زیبا و شکیل به محیط کار و یا کلاس درس شما بدهد
نکات مثبت تخته وایت برد شیشه ای : فانتزی و شکیل بودن این نوع تخته وایت برد و پاک شدن آسان و بدون اینکه نشانی از سیاهی بماند

تخته وایت برد شیشه ای

 

شیشه رنگی تخته وایت برد

 

تخته وایت برد شیشه ای رنگی

 

وایت برد شیشه ای سفید