نحوه تست شیشه رنگی
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
نحوه تست کیفیت شیشه رنگی

 

 

نحوه تست کیفیت  شیشه رنگی

 

برای تست کیفیت کوتینگ شیشه های رنگی توسط مشتری یکی از تست های مهم تست اب جوش میباشد که در این روش تایل نمونه شیشه رنگی را به مدت 30 تا45دقیقه داخل اب جوش گذاشته بعد از مدت تایین شده تایل ها را از اب جوش خارج نمایید و بعد از خنک شدن انها اگر رنگ شیشه ها در این مدت اسیب ببیند یا دچار ورقه شدن یا تغییر رنگ و بور شدن گردد شیشه ها به هیج وجه نمیتوان در محیط های مرطوب مورد استفاده قرار گیرد
تست دوم تست مقاومت در مقابل مواد شیمیایی یا خورنده وحلال های تینری میباشد که در این روش شما میتوانید با اغشته کردن یک پنبه به تینر فوری 10000  وکشیدن ان روی رنگ شیشه ها ان را امتحان نمایید که در این ازمایش در صورت نرم شدن رنگ یا رنگی شدن پنبه توسط تینر شیشه مورد ازمایش فاقد شرایط مقاومتی لازم در مقابل مواد شیمیایی میباشد

یکی از مراجع مهم در شیشه رنگی/شیشه لاکوبل میتوان به سایت زیر اشاره کرد.یک سایت با مطالب بسیار مفید درزمینه شیشه رنگی و شیشه لاکوبل که مربوط به کشور بلژیک می باشد که مربوط به برند AGC که تولید شیشه های لاکوبل رنگی در کشور بلژیک را انجام می دهد.

شرکت تترافرم موفق به تولید شیشه هرنگی با کیفیت بالا در مقابل رطوبت شده است.این نوع از شیشه به هیچ وجه در محیط های مرطوب و شرجی خراب و معیوب نمی گردد. در محل هایی با شستشوی بالا مانند بیمارستان ها و مغازه های مواد غذایی فست فود و فودکورت ها می توان از این نوع از شیشه رنگی استفاده نمود. شیشه های رنگی تترافرم دارای گواهینامه تاییدیه سازگاری با محیط زیست را داراست.

از خواص دیگر این شیشه ها می توان به anti uvبودن شیشه ها در مقابل نور خورشید اشاره کرد که تغییر رنگ نمی دهند و دارای ثبات رنگ در مدت زمان طولانی می باشند.