شیشه خم شیشه خم آکواریوم تولید شیشه خم شیشه خم تهران شیشه خم بوفه قیمت شیشه خم شیشه خم فرهادی شیشه خم سکوریت شیشه خم تترافرم
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
عضویت درکانال تلگرام تترافرم
 

 

آمار مراجعات
مهمان :  59
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  8
دیروز :  12
کل مشاهده :  16390
شیشه خم رنگی

 شیشه خم

شیشه خم،شیشه های سکوریتی هستند که درحین انجام فرآیند حرارت دهی شکل گرفته و خم شده اند.شیشه خم می تواند از انواع سکوریت و یا نیمه سکوریت,انتخاب شود.شیشه خم می تواند ساده, رنگی, رفلکس, و یا Low-E باشد .

فرآیند تولید, ویژگی های کارکردی و مشخصه های فنی این نوع شیشه با شیشه های سکوریت مشابهت زیادی داشته و رعایت نکات فنی در تولید آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار میباشد.

ایجاد خم شیشه بدون وارد آمدن آسیب به سطح شیشه و یا پوشش های آن فرایندی بسیار حساس است که نیازمند تجهیزات پیشرفته و دانش فنی گسترده ای میباشد.

تمامی روش های متداول کارگاهی حرارت دهی شیشه و خم کردن آن بـا ابزارهای ابتدایی و دستی, موجب ایجاد موج بـر سطح شیشه شده, پوشش های محافظ آن را از بین برده و در بلند مدت شیشه را در معرض شکستن ناشی از پدیده 'خودکشی شیشه'  قرار می دهد .

مواردکاربرد شیشه خم :

» میز خم

» پنجره ها

» نمای ساختمان ( Curtain Wall )

» نرده ها

» پوشش دیوارهای آسانسور و .....

شیشه خم رنگی

خم استاندارد شیشه به خمی میگویند که شعاعی از یک دایره باشد شما میتوانید با ارایه طول کمان و شعاع خم اقدام به سفارش شیشه خم نمایید

در غیر اینصورت بایستی به روش شایلون گیری مشخصات فنی خم را استخراج نمایید شیشه های خم به دو صورت خام و لمینت تولید میگردد که برای ضخامت های کم از شیشه خم لمینت و برای ضخامت های بیشتر میتوان از شیشه لمینت خم استفاده نمود.در روش خم کاری شیشه ابتدا شابلون فلزی تهیه میگردد سپس با قرار دادن شیشه در قالب طی یک عملیات حرارتی اقدام به خم کردن شیشه مینمایند

 

 

 شیشه خم رومیزیمیز شیشه ای رنگی با اینه رنگی تراش دار به صورت چیدمان روی یک میز ام دی اف انجام میگردد

شیشه خم سندیلاست شده

 

   شیشه خم حبابی در هتل ایسلند

 

ترکیب خلاقیت با پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان و دکوراسیون باعث پیدایش انواع شیشه  با کاربردهای متفاوت در مدل های متفاوت گشته است. شیشه خم یکی از خلاقانه ترین مدل های شیشه(رنگی.ساده)می باشد.شیشه خم علاوه بر جلوه زیبایی که دارد، در صورتی که به درستی و در مکان مناسب خود استفاده شود،با توجه به ساختار آن،می تواند عایق بسیار مناسبی نیز باشد.در صورت استفاده از شیشه خم،باتوجه به ظاهر آن می تواند مصرف سایر مصالح ساختمانی را نیز به طور چشمگیری کاهش دهد که همین امر می تواند هزینه های ساخت را کاهش دهد.وجود قوس در شیشه خم، باعث افزایش میزان تحمل بار شیشه می شود.