شیشه رنگی لاکوبل-شیشه رنگی تترافرم-شیشه کریستال
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه
شیشه خم رنگی

   

 

 

از شیشه رنگی که ظاهر کاملا جدیدی دارد میتوان برای پوشش دادن سطوح مختلف از جمله روی میز-سطح دیوار-کابینت-دیوار بین کابینت-حمام-اتاق خواب-اتاق کار-پشتLCD و ... استفادده کرد.

برای به کار بردن آن نیازی به هیچگونه زیر سازی و بازپرداخت نیست.

اگر شما به دنبال یک راه متفاوت و مدرن برای خانه یا محل کار هستید شیشه سفارشی رنگی را در نظر بگیرید.

مزایای لاکوبل:

شیشه های لاکوبل با دوام-درخشان-منعطف در اجرای دیوارها، درهای کشویی و مبلمان دیوارپوش-بین کابینت-حمام-سرویس و محیط های اداری و تجاری لزوم وجودخود را حفظ می کنند.
     فرآیند تولید تترافرم یک ​نمای یکنواخت و براق را تضمین می کند، که اطمینان حاصل می کند که رنگ های با کیفیت بالا، به طور صنعتی در پشت شیشه، به طور بی عیب و نقص اعمال شده اند.
     می توان با افزودن فیلم ​لمینت - ایمنی ​بیشتری را در صورت شکستن شیشه ارائه داد.
     تمام رنگ های Lacobel دارای تاییدیه سازگاری با محیط زیست هستند

     در 25 رنگ استاندارد موجود است.

برای نصب شیشه لاکوبل از چسپ استفاده میگردد البته در بعضی موارد مانند نصب شیشه وایت برد از بست فیکس پوینت یا اسپیسر استفاده می شود.

در کلیه چسپ ها به علت داشتن مواد اسیدی و سولفور از چسپ های آینه و پلی یورتان یا mirror silicon استفاده میگردد که با ترکیبات پی یو فاقد مواد فوق بوده و از خوردگی اینه یا شیشه در محیط های مرطوب جلوگیری مینماید.

برای نصب شیشه میبایست شیشه را حتی الامکان به اندازه یک سانت از زمین فاصله داد تا از شکست شیشه و قرار گرفتن شیشه روی سنگ یا سرامیک جلوگیری شود. زیرا در مدت زمان طولانی با نشست جزیی در ساختمان شیشه ها ترک خورده و می شکنند.

در شیشه های لاکوبل از نوعی فیبر یا برچسپ pvcدر پشت شیشه استفاده شده که در هنگام شکست شیشه از سقوط آن جلوگیری میکند و حتی اگر شیشه خام باشد احتمال ریزش و خطر جانی آن به حداقل میرسد.

نوعی دیگر از شیشه لاکوبل وجود دارد که به آن شیشه lacobel Tمیگویند که در این شیشه قابلیت سکوریت وجود دارد و شما میتوانید شیشه رنگی  را در کوره سکوریت تا 650 درجه حرارت داده و سکوریت نمایید.

شیشه های رنگی وینامل هم به همین صورت میباشتد و در تولید آنها از تکنیک تولید سرامیک و استفاده از رنگ های لعابی سرامیکی یا پخت سوم استفاده شده است. البته تنها ایراد این شیشه ها مات و بور شدن رنگ در این فرایند است.