شیشه رنگی مناسب مطب شیشه اتاق عمل شیشه رنگی مناسب مطب
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
آمار مراجعات
مهمان :  18
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  6
دیروز :  2
کل مشاهده :  1309
عضویت درکانال تلگرام تترافرم
 

 

شیشه رنگی مطب

شیشه رنگی مطب

 

شخصی که پا به کلینیک پزشکی یا مطب مراجعه میکند با احساسات مختلفی مثل استرس،اضطراب و ترس مواجه می شود. این شرایط برای شما که به عنوان یک متخصص پزشکی می خواهید بیماران هنگام معاینه آرام و خونسرد باشند،ایده آل نیست.در ایجاد محیطی آرام که باعث آرامش افراد شود، چه کاری از شما ساخته است؟ انتخاب رنگ مناسب تاثیر بسیار زیادی دارد.
ممکن است خیلی راحت رنگی که دوست دارید یا رنگ هایی که ترکیب خوبی دارند را انتخاب کنید. اگرچه، رنگ های مختلف تاثیرات مختلفی هم دارند. درنتیجه باید هنگام تصمیم گیری این موضوع را به خاطر داشته باشید تا درنهایت اتاقی به دست نیاورید که باعث تشویش احساسات بشود.

رنگ های خنثی مانند بژ وقتی با دیگر رنگ های آرامش بخش ترکیب شود، محیط را خوشایند و دلپذیر می سازند. این دسته از رنگ های روشن همچنین باعث انعکاس نور می شوند.یعنی یک اتاق را دلبازتر نشان می دهند. بیمار نباید حس کند در اتاقی خفه و دلگیر نشسته.

با انتخاب رنگ مناسب برای مطب خود برای اتاق جلسات و کنفرانس های پزشکی/اتاق عمل/پذیرش و ... استفاده کرد.

یکی از مهم ترین نکات مثبت شیشه رنگی در مطب ها تمیزی و نظافت راخت و سریع آن است.

معمولا برای مطب ها از رنگ های (سبز - آبی - اقیانوسی - سفید - طوسی روشن ) استفاده میشود.

شیشه ها قابلیت خم شدن.شکل دهی و بریده شدن را دارند

شیشه رنگی را میتوان به عنوان پارتیشن شیشه ای برای جداسازی اتاق ها نیز به کار برد.جداسازی بدون نیاز به مواد و مصالح و هدر دادن زمان.

شیشه های رنگی را میتوان برای پوشاندن دیوارهای قدیمی و بی روح یک مطب نیز استفاده کرد و به آنها جان بخشید.

 

 

 

 

مزایای شیشه لمینیت در ساختمان

  • شیشه های لمینت در برابر عبور صدا مقاومت بالایی دارند و نوعی عایق محسوب میشوند که از انتقال سر و صدا ممانعت میکنند و اصوات خارج از ساختمان را وارد ساختمان نمیکنند.
  • عبور مستقیم نور خورشید از شیشه های معمولی ساختمان باعث کمرنگ شدن رنگ وسایل داخل ساختمان میشود. علت اصلی فرسوده شدن و رنگ پریدگی مبلمان, فرش, پرده و سایر لوازم منزل و محل کار میباشد.تغییرات شیمیایی ایجاد شده توسط اشعه UV نور خورشید است. شیشه های چند لایه لمینت به دلیل مجهز بودن به عوامل جذب UV تا حدی اشعه خورشید را جذب کرده و مانع از ورود مستقیم آن به ساختمان میشود.
  • به دلیل بالا بودن امنیت شیشه های نشکن و لمینیت از این نوع شیشه ها در ساختمان های مرتفع به وفور استفاده میشود. این شیشه ها در برابر حوادثی مانند زلزله, وزش شدید باد, آتش سوزی و … مقاومت بالایی دارند و امنیت بیشتری نسبت به شیشه های ساده دارند.
  • به دلیل پیوستگی ذرات شیشه در هنگام خرد شدن, احتمال پرتاب خرده شیشه ها به اطراف به صفر میرسد و خسارت ناشی از شکستن شیشه به شدت کاهش می یابد.
  • شیشه های لمینت در برابر شرایط مختلف آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و در برابر گرما و سرما مقاومت خود را حفظ میکنند و دچار ترک خوردگی و ریزش نمیشوند.