پارتیشن شیشه ای،شیشه پارتیشن،دیوار شیشه ای،پارتیشن دوجداره،پارتیشن کرکره ای،پارتیشن با شیشه هوشمند
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
پرفیل های الومینیوم پارتیشن

 

 

 

 

عضویت درکانال تلگرام تترافرم
 

 

آمار مراجعات
مهمان :  61
اعضا :  1
آمار این صفحه
امروز :  3
دیروز :  2
کل مشاهده :  12453
شیشه رنگی پارتیشن

شیشه رنگی پارتیشن

تترافرم مجری پارتیشن شیشه ای

پارتیشن اداری فریم لس سکوریت با یراق الات اختصاصی با 30 سال سابقه و کادر نصب توانا و متعهد آماده ارایه خدمات طراحی و اجرای سیستم های اداری و دیزاین اداری تمام شیشه می باشد.

در سیستم فریم لس ما در نمای کار هیچ گونه آلمان آلومینیوم یا استیل نمیبینیم و تا حدودی از ضمخت بودن کار کاسته شده و کار دارای ظرافت بیشتری نسبت به سیستم آلومینیوم شیشه میباشد. در این سیستم یراق آلات از جنس استیل یا آلومینیوم میباشند از قبیل لولا ها دستگیره ها استوپ های درب و در دکوراسیون امروز اداری بیشتر مورد قبول و تایید کارفرمایان میباشد و ما بشتر شاهد ظرافت و خلوت بودن کار هستیم و با توجه به کوچک بودن اکثر دفاتر اداری و کمبود فضا مقبول عام تر هستند.

 

پارتیشن و وایت برد شیشه ای

 

دیوارپوش شیشه ای(ستون،دیوار)

انواع پارتیشن شیشه ای

برای اتصال شیشه در پارتیشن به کف و سقف از پروفیل های یو آلومینیومی استفاده میگردد که اصطلاحا به آن پاسار میگویند و شرکت های مختلف هریک دارای پروفیل های اختصاصی خود میباشند و از نوع منحصر به خود استفاده مینمایند. در قسمت سقف برای مهار شیشه نیاز به یک پروفیل فلزی در سقف میباشد ولی در کف میتوان از سیستم رول بولت استفاده نمود برای مهار جانبی نیز میتوان از دیوار های کناری استفاده کرد.در پارتیشن های اداری انواع مختلفی از یراق آلات موجود میباشد که از کشورهای مختلفی وارد ایران میگردند که میتوان به چین ترکیه ایتالیا آلمان و سوییس اشاره کرد.


پارتیشن شیشه ای چاپی

 شیشه لاکوبل رنگی اداری

پارتیشن اداری مات شده

ترکیب خلاقانه ام دی اف ، آلومینیوم ، شیشه یا سایر ورق های رنگی و ایجاد سازه ای برای تفکیک فضاهای فلت اداری را پارتیشن اداری مینامند هدف از انجام پروژه های پارتیشن اداری تفکیک فضاهای یکپارچه با سیستم مدولار، به منظور ایجاد فضاهای مستقل میباشد که خصوصیت بارز این سیستم مدولار بودن آن میباشد. سیستم پارتیشن دارای خاصیت مونتاژ و دمونتاژ آسان می باشد و متحرک و تغییر پذیر باشد. این امکان با استفاده بهینه از فضا نیازهای روحی و ارگونومیکی شخص را برآورده و ایجاد حریم می نماید. حریمها با توجه به نوع فعالیتها طبقه بندی می شوند. الزامات اکوستیکی پارتیشن در حریم ها برآورده می گردد و قابلیت هماهنگی با محیط را دارا خواهد بود. پارتیشن قابلیت نصب تجهیزات و عبور سیمکشی برق، شبکه و تلغن را دارد. با بررسی نیاز مشتریان پس از ارزیابی طرح اولیه و مطابقت و کنترل، نقشه های فنی آن تهیه و مدل سازی انجام میشود.

درب شیشه ای با یراق آلات وارداتی درجه یک

 پارتیشن شیشه ای هوشمند چیست؟

در قسمت پارتیشن اداری میتوان از شیشه های هوشمند یا اسمارت گلس نیز استفاده نمود که با کلید یا ریموت شفاف و مات میگردند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه شیشه هوشمند در همین وبسایت مراجعه نمایید

 

 

شیشه راه مات