22957127قیمت شیشه رنگی بین کابینت |بهترین شیشه رنگی بین کابینتی | قیمت شیشه بین کابینت آشپزخانه |قیمت بین کابینتی شیشه ای |قیمت شیشه های بین کابینتی |قیمت شیشه بین کابینتی |قیمت شیشه رنگی لاکوبل |بین کابینتی جدید
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
عضویت درکانال تلگرام تترافرم

 

 

 

 

شیشه لاکوبلlacobel glass)

 شیشه لاکوبل

لاکوبل در حقیقت یک مفهوم تجاری در صنعت شیشه میباشد و از نطر معنی و مفهوم به شیشه ای اطلاق میگردد که طی پروسه رنگ شدن از یک سمت تبدیل به یک شیشه رنگی پوششی میگردد و بعد از عملیات رنگ با یک لایه ورق پی وی سی لمینت میگردد که به عنوان محافظ رنگ عمل مینماید و از ویژگی های ان میتوان به ایمن نمودن شیشه در هنگام شکست و عدم ریزش یا سقوط شیشه در لحظه شکست میتوان اشاره کرد تنوع شیشه لاکوبل تترافرم 25 رنگ میباشد که به دو صورت شفاف و مات عرضه میگردد که به نام های تجاری لاکوبل و متلوکس مشهور میباشند.

لاکوبل نام تجاری این محصول بوده و در واقع نوعی شیشه پشت رنگ میباشدیا (back painted glass). ​و در ضمن از اولین تولید کنندگان این شیشه میتوان به شرکت AGC GLASS در بلژیک اشاره کرد.

لاکوبل اکثرا در تمام دنیا به صورت خام عرضه میگردد و قابلیت سکوریت شدن ندارد اما به تازگی برخی کارخانجات شیشه موفق به تولید شیشه های لعابی رنگی نیز شده اند که قابلیت سکوریت و ضد حرارت شدن را داراست اما به علت استفاده از رنگدانه های معدنی و عملیات حرارتی در دمای بسیار بالا شفافیت و ضوح شیشه های لاکوبل را ندارند و به نوعی رنگ به صورت کدر و مات میباشد

سمپل شیشه رنگی بلژیکی

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی یک المان یا عنصر خیره کننده در فضاهای معماری مدرن است به طوری که استفاده از ان به عنوان یک عنصر تایین کننده در فضا قابل لمس است شیشه به علت داشتن رفلکت و انعکاس در فضا های داخلی خصوصا در دکوراسیون مدرن امروزی جای خود را باز کرده و به عنوان متریال غیر قابل انکار در امده است که در سالیان اخیر پروژه های زیادی با این متریال عرض اندام کرده و به نوعی بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

شیشه لاکوبل رنگی با داشتن ضخامت ها ور نگ های متنوع کاربردی وسیع در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون شیشه ای دارد با رنگ های استاندارد و سمپل کامل وگارانتی ضمانتنامه کتبی از بهترین برندهای داخلی و خارجی که علاوه بر کیفیت زیبایی و ظرافت خاصی به پروژه های دکوراسیون شیشه ای بخشیده است.

انواع آن شیشه لاکوبل /شیشه متلوکس و شیشه متلاک میباشد که در تنوع رنگی ساده رنگی مات و رنگی متالیک به زبان ساده تر ارایه میشوند.

فروش شیشه لاکوبل با تنوع رنگی در 30 رنگ با ضخامت 6میل  تا 20میل در شرکت صنایع شیشه تترافرم

 تفاوت شیشه لاکوبل خام و سکوریت چیست؟

شیشه های لاکوبل رنگی سکوریت دارای مقاومت ضربه پذیری تا 7 برابر قوی تر از شیشه های خام هستند و بیشتر در مراکز عمومی و تجاری با تردد و ترافیک بالا مورد استفاده قرار میگیرند البته شیشه سکوریت رنگی یا لاکوبل دارای مقاومت خمشی بالاتر هم هستند که بیشتر در سازه های شیشه ای از انها استفاده می شود.به علاوه شیشه سکوریت بعد از شکست به دانه بندی بسیار ریز تقسیم و شکسته میشود و از نطر ایمنی بسیار مورد تایید است ولی شیشه های خام با تکه های بسیار بزرگ و برنده به مانند یک شمشیر میباشند.

رنگی بودن شیشه امروزه از دید معماری و دکوراسیون به یک کانسپت تاثیر گذار و تایین کننده مطرح میباشد و بسیاری از طراحان ناگذیر از استفاده ان در محیط های داخلی و خارجی ساختمان میباشند.

لاکوبل از نظر کاربرد در معماری در فضاهای مسکونی در پشت تلویزیون و پوشش دیوارهای لابی و دیواره های دور اسانسور کاربرد دارد اما در مکان های اداری میتوان در پوشش دیواره های راهرو ها و لابی ها و دیوارهای پیرامون اسانسور ها از ان استفاده نمود. اما در مراکز تجاری نیز میتوان از قوه و پتانسیل شیشه لاکوبل بهره جست از جمله در فودکورت ها و مراکز فرهنگی و ورزشی و ورودی ها از ان استفاده کرد.

#لاکوبل#شیشه#رنگی#بین کابینتی#دکوراتیو#شیشه رنگی

لاکوبل از نظر ضخامت دز دسته بندی 4 تا 20 میل تقسیم بندی میگردند.از جمله 

4میل

6 میل

10  میل

12 میل

16 میل

20 میل

از فواید لاکوبل میتوان به مقاومت در برابر رطوبت و فضاهای مرطوب/مقاومت شیمیایی رنگ ان در برابر مواد شیمیایی تا غلظت 20%اشاره نمود.

نظرسنجی
کابینت اجرایی مورد نطر شما چیست؟

 مشاهده نتایج
سمپل شیشه رنگی

 

سمپل آینه رنگی

شیشه رنگی لاکوبل بین کابینتی
 • شیشه های رنگی بین کابینتی اشپزخانه لاکوبل دکوراتیو

  محصول روز اروپا لوکس و مدرن تنوع رنگی بالا ده سال گارانتی چشمگیر وشکیل قابل استفاده به عنوان دیوارپوش-پارتیشن-آشپزخانه-لابی-محیطهای اداری امروزه شیشه های لاکوبل رنگی به علت داشتن تنوع رنگی بالا کاربردی ترین متریال در طراحی ودیزاین محیطهای داخلی وخارجی ساختمان میباشند.از جمله کاربردهای ان میتوان به پوشش های دیوارها-پارتیشن های اداری وجدا کننده ها-جمام های شیشه ای-آشپزخانه ها-چیدمان اتاق های خواب ومستربدروم-میزهای شیشه ای -آینه های رنگی-دکوراسیون فروشگاهی-شیشه های چاپی با توانایی چاپ هر تصویر دلخواه روی شیشه اشاره کرد.
 • شیشه بین کابینت چیست؟

  شیشه رنگی دکوراتیو

  قیمت شیشه لاکوبل

  شیشه های بین کابینتی

  فروش شیشه رنگی

  شیشه لاکوبل چیست

  شیشه بین کابینت آشپزخانه

  قیمت شیشه بین کابینت/بین کابینت جدید

  شیشه لاکوبل رنگی بین کابینت

  شیشه کریستال چیست؟

  انواع شیشه کدامند؟

  نحوه تولید شیشه؟

  واردات شیشه از چین

  صادرات شیشه

  شیشه تترافرم

  شیشه سکوریت

  ماشین الات شیشه

  شیشه رنگی دکوراتیو
صفحه 1 از 1 < 1 >

Feed

 

 

دیوارپوش بین کابینت

بین کابینتی مدرن

قیمت شیشه رنگی بین کابینت

قیمت شیشه لاکوبل

بین کابینتی جدید

شیشه رنگی دکوراتیو

بین کابینتی استیل

شیشه لاکوبل چیست

فروش شیشه رنگی

مرکز فروش شیشه های رنگی

شیشه رنگی سنتی

قیمت شیشه رنگی سنتی

انواع شیشه های رنگی

شیشه سکوریت رنگی