googleکابن دوش حمام-دور دوشی حمام-شیشه های ریلی دکوراتیو-کابین دوش جکوزی-قیمت کابین دوش-لیست قیمت کابین دوش
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
کابین دوش حمام

دور دوشی شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

وان شیشه ای

قیمت دور دوشی

قیمت پارتیشن دوش

قیمت کابین دوش ایرانی

کابین دوش ارزان قیمت

قیمت کابین دوش ساده

درب شیشه ریلی دکوراتیو

کابین دوش شیشه ای-دوردوشی حمام-درب شیشه ریلی دکوراتیو

 

درهای شیشه ای و ریلی به سبب سبک طراحی که دارند معمولا در دکوراسیون های اداری با فروشگاهی و در بعضی موارد در دکوراسیون داخلی منازل مورد استفاده قرار می گیرند. اگر فضای کافی در کناره های ورودی برای سر خوردن درب ها وجود داشته باشد می توان از درب های ریلی یا کشویی استفاده کرد در غیر اینصورت باید به سراغ همان درب های قدیمی که نود درجه باز می شدند رفت.از شیشه های رنگی میتوان در اجرای شیشه ها و درب های ریلی نیز استفاده نمود

انواع کابین دوش شیشه ای:

کابین  دوش شیشه ای یا دور دوشی شیشه ای حمام انواع مختلف دارند مدل اول به صورت فریم لس و با کمترین حجم یراق الات اجرا می گردد که شامل شیشه سکوریت و نشکن 10 میل و یراق الات مربوطه می باشد.باز شو ها و درب آن می تواند به صورت بازشو 90 درجه یا به صورت ریلی یا کشویی اجرا گردد.که یسته به نوع یراق الات درای دامنه قیمت متنوع می باشد که نوع ریلی آن به نسبت گرانتر است.

شیشه های لاکوبل رنگی با تنوع رنگی حدود 20 رنگ در ابعاد بزرگ در شرکت شیشه و جام تترافرم عرضه میگردد

مزیت کابین دوش شیشه ای(دوردوشی حمام):

بزرگترین مزیت درب های کشویی اشغال کردن کمتر فضا توسط آنهاست این دربها چون زاویه دار باز نمی شوند در نتیجه فضای پیرامون خود را درگیر نمی کنند بطوریکه شما تا پنج سانتی متری درب می توانید وسایل مورد نظر خود را با خیال راحت بچینید در شرایطی که برای باز شدن درب های قدیمی (نود درجه) حداقل بین 50 تا 80 سانتی متر فضا خالی نیاز است تا در کاملا باز شود. 

روی درب های شیشه ای با دستگاه های مخصوص طرح و شکل مورد نظر را پیاده سازی می کنند تا درب حالت تزیینی و دکوراتیو به خود بگیرد و از شکل و شمایل ساده و معمولی بیرون بیاید. در ادامه می توانید چند نمونه مدل از این درهای کشویی و شیشه ای زیبا را ببینید.

 

 کابین دوش شیشه ای/شیشه دور دوشی حمام

 

کابین دوش حمام/شیشه دوردوشی

حمام شیشه ای با شیشه لاکوبل رنگی

یراق الات اسپایدری درب ریلی درب شیشه ای

یراق الات استیل درب ریلی

یراق ریلی شیشه سکوریت

شیشه ریلی حمام

شاید گاهی زمانیکه در خانه هستید حس می نمایید که رهگذران از کوچه و خیابان که از کنار خانه شما رد می شوند بداخل خانه شما نگاه می کنند و اهنگ و رادیویی که به آن گوش فرا می دهید از حریم خانه خارج شده و در اطراف خانه نیز شنیده می شود

یک در آهنی برای جلوی خانه مشکل شما را حل خواهد کرد ، البته این نوع درها خیلی از دیدگاه مهمانان و نور رسانی به منزل نقش خوبی را ایفا نمی نمایند . بهمین دلیل می خواهیم مقداری طرح شیشه در آن اضافه نماییم تا هم امنیت و حفظ حریم شخصی انجام شود و هم نقش یک در را بخوبی ایفا نماید.

یکی از بهترین راه ها برای این مورد استفاده از درهای شیشه ای می باشد اگر شما در خانه ای اجاره ای یا رهنی حضور دارید می توانید با استفاده از اسپری شیشه و فیلم های مات کننده شیشه این مورد را اجرا فرمایید

کاربرد و مزایای کابین دوش شیشه ای حمام :

 از مزایای کابین دوش حمام میتوان به موارد زیر اشاره کرد

عدم پاشش آب به فضاهای جانبی در حمام

جلوگیری از نفوز اب وبخار و رطوبت

تمیز ماندن دایمی فضای حمام

عدم زدن شوره و جرم در فضای حمام
ویژگی های مهم شیشه های دکوراتیو

شیشه های دکوراتیو امروزه در طرح ها، رنگ ها، اشکال و اندازه های متنوع و مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند.

مهم ترین ویژگی هایی که باید در انتخاب این دسته از شیشه ها به آن توجه داشته باشید، عبارتند از:

سبک بودن شیشه های دکوراتیو که این شیشه ها را برای استفاده در کف، سقف، کابینت، کمد، دیوارپوش و غیره مناسب می کند.

استفاده از رنگ های ضد خش در تولید آنها

مقاومت این شیشه ها در برابر حرارت و رطوبت و همچنین قابلیت آنها برای جلوگیری از رسوخ رطوبت به دیوارها و سایر فضاها

قابلیت نصب ساده آنها مخصوصا اگر قرار باشد، شیشه ها را به متریال هایی مانند چوب، آلومینیوم و استیل نصب کنید
در این سیستم که شیشه ها 8 میلیمتر از نوع سکوریت, نسبت به اندازه بالکن و یا تراس در سایزهای مساوی که معمولا 50 الی 60 سانتیمتر میباشد تقسیم بندی شده و بر روی دو ریل بالا و پایین که در سقف و کف نصب میشود سوار شده و تمامی پنلها با قابلیت باز شدن بر روی ریل حرکت میکنند.

نحوه کارکرد سیستم به این شکل میباشد که پنل اول بصورت یک درب یا پنجره معمولی باز شده و پنل دوم بر روی ریل حرکت کرده و در منتهاعلیه ریل (کنار پنل اول) 90 درجه چرخیده و بر روی پنل اول همانند صفحات کتاب باز میشود. و به همین شکل و به ترتیب پنلهای بعدی در مسیر ریل حرکت کرده و بر روی یکدیگر باز و جمع میشوند.

 

 

 

 

برای مشاهده 200 مدل متنوع کابین دوش شیشه ای/حمام شیشه ای/دوردوشی حمام/اینجا کلیک کنید