کابین دوش| دور دوشی | دوردوشی حمام | دور دوشی شیشه ای | دور دوشی حمام | حمام شیشه ای
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
کابین دوش حمام

دور دوشی شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

وان شیشه ای

قیمت دور دوشی

قیمت پارتیشن دوش

قیمت کابین دوش ایرانی

کابین دوش ارزان قیمت

قیمت کابین دوش ساده

شیشه سکوریت دور دوشی حمام

 کابین دوش شیشه ای حمام

کابین دوش شیشه ای-دوردوشی حمام-درب شیشه ریلی دکوراتیو

دور دوشی شیشه ای

دور دوشی شیشه ای

 

 

 

 

 

 

کابین دوش

کابین دوش شیشه ای به سبب سبک طراحی که دارند معمولا در دکوراسیون های اداری با فروشگاهی و در بعضی موارد در دکوراسیون داخلی منازل مورد استفاده قرار می گیرند. اگر فضای کافی در کناره های ورودی برای سر خوردن درب ها وجود داشته باشد می توان از درب های ریلی یا کشویی استفاده کرد در غیر اینصورت باید به سراغ همان درب های قدیمی که نود درجه باز می شدند رفت.از شیشه های رنگی میتوان در اجرای شیشه ها و درب های ریلی نیز استفاده نمود

انواع کابین دوش شیشه ای:

کابین  دوش شیشه ای یا دور دوشی شیشه ای حمام انواع مختلف دارند مدل اول به صورت فریم لس و با کمترین حجم یراق الات اجرا می گردد که شامل شیشه سکوریت و نشکن 10 میل و یراق الات مربوطه می باشد.باز شو ها و درب آن می تواند به صورت بازشو 90 درجه یا به صورت ریلی یا کشویی اجرا گردد.که یسته به نوع یراق الات درای دامنه قیمت متنوع می باشد که نوع ریلی آن به نسبت گرانتر است.

 

مزیت کابین دوش شیشه ای(دوردوشی حمام):

بزرگترین مزیت دور دوشی شیشه ای حمام اشغال کردن کمتر فضا توسط آنهاست این دربها چون زاویه دار باز نمی شوند در نتیجه فضای پیرامون خود را درگیر نمی کنند بطوریکه شما تا پنج سانتی متری درب می توانید وسایل مورد نظر خود را با خیال راحت بچینید در شرایطی که برای باز شدن درب های قدیمی (نود درجه) حداقل بین 50 تا 80 سانتی متر فضا خالی نیاز است تا در کاملا باز شود. 

روی دور دوشی شیشه ای با دستگاه های مخصوص طرح و شکل مورد نظر را پیاده سازی می کنند تا درب حالت تزیینی و دکوراتیو به خود بگیرد و از شکل و شمایل ساده و معمولی بیرون بیاید. در ادامه می توانید چند نمونه مدل از این درهای کشویی و شیشه ای زیبا را ببینید.

  

شیشه دوردوشی جدا کننده  

یراق الات اسپایدری دور دوشی حمام

یراق الات استیل کابین دوش شیشه ای

یراق ریلی شیشه سکوریت

کاربرد و مزایای کابین دوش شیشه ای حمام :

 از مزایای کابین دوش حمام میتوان به موارد زیر اشاره کرد

عدم پاشش آب به فضاهای جانبی در حمام

جلوگیری از نفوذ اب وبخار و رطوبت

تمیز ماندن دایمی فضای حمام

عدم زدن شوره و جرم در فضای حمام

کابین دوش شیشه ای حمام مستر

ویژگی های مهم شیشه های ​کابین دوش

شیشه های کابین دوش حمام امروزه در طرح ها، رنگ ها، اشکال و اندازه های متنوع و مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند.

مهم ترین ویژگی هایی که باید در انتخاب این دسته از شیشه ها به آن توجه داشته باشید، عبارتند از:

سبک بودن شیشه های کابین دوش که این شیشه ها را برای استفاده در کف، سقف، کابینت، کمد، دیوارپوش و غیره مناسب می کند.

استفاده از رنگ های ضد خش در تولید آنها

مقاومت این شیشه های کابین دوش در برابر حرارت و رطوبت و همچنین قابلیت آنها برای جلوگیری از رسوخ رطوبت به دیوارها و سایر فضاها

قابلیت نصب ساده کابین دوش شیشه ای آنها مخصوصا اگر قرار باشد، شیشه ها را به متریال هایی مانند چوب، آلومینیوم و استیل نصب کنید

در این سیستم که شیشه ها 8 میلیمتر از نوع سکوریت, نسبت به اندازه بالکن و یا تراس در سایزهای مساوی که معمولا 50 الی 60 سانتیمتر میباشد تقسیم بندی شده و بر روی دو ریل بالا و پایین که در سقف و کف نصب میشود سوار شده و تمامی پنلها با قابلیت باز شدن بر روی ریل حرکت میکنند.

نحوه کارکرد سیستم به این شکل میباشد که پنل اول بصورت یک درب یا پنجره معمولی باز شده و پنل دوم بر روی ریل حرکت کرده و در منتهاعلیه ریل (کنار پنل اول) 90 درجه چرخیده و بر روی پنل اول همانند صفحات کتاب باز میشود. و به همین شکل و به ترتیب پنلهای بعدی در مسیر ریل حرکت کرده و بر روی یکدیگر باز و جمع میشوند.

برای مشاهده 200 مدل متنوع کابین دوش شیشه ای/حمام شیشه ای/دوردوشی حمام/اینجا کلیک کنید