شیشه کرکره ای دوجداره،پنجره دوجداره با کرکره داخلی،قیمت شیشه های دوجداره کرکره دار،قیمت پنجره های دوجداره کرکره دار،پرده کرکره ای الومینیومی،پرده کرکره ای دو جداره،پرده شیشه دو جداره،ولومی-مگنتی
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
شیشه دوجداره کرکره ای ریموتی
 

 شیشه کرکره ای دوجداره:

قابل توجه مهندسین معمار و طراحان دکوراسیون داخلی ، تولید کنندگان پنجره و پارتیشن u.P.V.C و آلومینیومی :
تلفیق شیشه دو جداره با پرده کرکره آلومینیومی ( Aluminum blinds & insulating glass )
● قابلیت نصب بر روی پروفیل پنجره u.P.V.C ، آلومینیوم و انواع پارتیشن دوجداره .
● قابلیت کنترل دید و تنظیم نور ورودی توسط پیچ ولوم تعبیه شده
● تنوع رنگ بسیار زیاد جهت هماهنگی با محیط داخل
● جلوکیری از اتلاف انرژی، آلودگی صوتی و...
● دوام، ایمنی و طول عمر زیاد
● نگهداری و نظافت آسان

 

 

 
انواع شیشه کرکره ای دوجداره عبارتند از

1-شیشه کرکره ای الومینیومی 16 میل ولومی- مگنتی

2- شیشه کرکره ای آلومینیومی 25 میل- ولومی -مگنتی

شیشه کرکره ای دوجداره آلومینیومی ولومی قابلیت نصب در پارتیشن های اداری به صورت ام دی اف یا یو پی وی سی با فریم سه جداره قابل اجرا میباشد.پرده های کرکره ای دارای تنوع رنگی بالا حدود 40 رنگ را داراست.شامل رنگ های معمولی و متالیک

 

مشخصات شیشه کرکره ای دوجداره و انواع آن:

پرده کرکه ای ولومی یا مگنتی به صورت دوجداره با شیشه سکوریت انجام میگردد و قابلیت کنترل پره ها با ولوم انجام پذیر سیستم کاملا عایق صدا و حرارت میباشد و در محی داخلی ساختمان قابل اجراست و دارای 2 سال گارانتی می باشد و همچنین تمامی پرده های الومینیومی 16 میل و ساخت کشور تایوان میباشد.میتوان از پرده کرکره الومینیومی 25 میل هم استفاده کرد ضخامت کلی این شیشه 35 میلی متر میباشد که در پروفیل های سه جداره قابل اجراست.

 

پرده کرکره ریموت دار

در این سیستم  حرکت پرده به سمت بالا وجمع شدن آن وهمچنین سایه روشن کردن پره ها توسط ریموت کنترل به راحتی امکان پذیر میباشد

حتی کنترل چندین پرده با یک ریموت کنترل امکان پذیر است-این سیستم قابلیت حرکت پرده تا ابعاد 2.5*3متر را دارا میباشد ودارای گارانتی

2ساله شرکت تترافرم میباشد

قابلیت چاپ با تصویر دلخواه روی پرده امکان پذیر است


امکان دوجداره کردن این سیستم واستفاده در پنجره های یو پی وی سی میسر گردیده است

 امروزه کارشناسان فن , بهترین گزینه در مبحث پنجره را استفاده از پنجره یا شیشه دوجداره می دانند که تقریبا تمامی ویژگی های مثبت و ضروری را یکجا تامین میکند. صرف نظر از شیشه های دوجداره, بدنه پنجره نیز موضوع مهمی است, سال ها قبل تنها مواد موجود برای ساخت درب و پنجره چوب و فلز بود اما با پیشرفت علوم شیمی در دهه های اخیر, محصولاتی از قبیل پلی وینیل کلراید یا pvc  را بدست آورده که گونه خاصی از آن یو پی وی سی, امروزه ماده بسیار مناسبی برای ساخت پروفیل های مورد نیاز در ساخت درب و پنجره به شمار میرود.

عایق بندی

 سطح یو پی وی سی به واسطه ساختار شیمیایی, نفوذناپذیر است. علاوه بر این پروفیلی نیز که از این ماده ساخته می شود, به واسطه ساختار فیزیکی از جمله تیغه و دیواره هایی که درون بدنه پروفیل یو پی وی سی وجود دارد, هم در برابر دما و صدا عایق است و هم در برابر پوسیدگی و فرسودگی مقاوم است.

 طول عمر

پولیمر یو پی وی سی از جمله مقاوم ترین موادی است که صنعت پتروشیمی تاکنون ساخته است. این ماده هرگز دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود, در مقابل چوب و آلومینیوم نیز در معرض آسیب های خاص خود است اما ماده یو پی وی سی در هر شرایط اقلیمی سخت و مقاوم است و پنجره هایی از این جنس نیاز به تعویض نخواهند داشت.

 امنیت

 یو پی وی سی به خاطر خاصیت ارتجاعی و قدرت بسیار زیاد, از لحاظ مسائل امنیتی نیز بسیار قابل اعتماد است. شکستن این پنجره ها تقریبا ناممکن وبه راحتی صدمه نمی بیند.

 زیبایی

 باید اعتراف کرد که نمای سفید و پلاستیکی یو پی وی سی با سلیقه بسیاری از مردم همخوانی ندارد. این در حالی است که تا همین اواخر هیچ امکانی برای رنگ آمیزی این ماده بصورت درب و پنجره وجود نداشت. تولیدکنندگان نیز با آگاهی از این حقیقت , کوشیدند تا جنبه های زیبا شناختی را نیز در تولیدات خود وارد کنند و نتیجه آن شد که امروزه , پروفیل های یو پی وی سی در انواع نماچوب و رنگی ساخته می شود تا سلایق مختلف را بی نیاز سازد.