یراق الات شیشه/یراق الات سکوریت/یراق الات استیل
تترافرم
ارائه دهنده انواع شیشه و آیینه های رنگی
 

 

 

شرکت DORMA آلمان یکی از موفق‌ترین تولید کنندگان درب‌های اتوماتیک و برترین تولید کننده سیستم ‌‌های کنترل درب در جهان می‌باشد که دارای 71 شعبه در کشورهای مختلف و 41 شریک تجاری در سراسر دنیاست.
درهای التوماتیک گردان ما برای برای ورودی‌هایی با عرض بالا طراحی شده‌اند. این
سری درب های اتوماتیک گردان ورودی عریضی را برای عبور حجم بالایی از ترافیک تامین می‌کنند و به شما ابن امکان را می‌دهند که ویترینی در میان به منظور تبلیغ کالای خود بگذارید. سیستم سنسور گسترده حداکثر امنیت را برای مصرف کننده تامین می‌کند. این سیستم همچنین امکان قفل شبانه 4 زبانه الکترومکانیکی را در مدل KTC-Y دارا است.
مزایا:
•    نهایت استفاده در شرایط ترافیک سنگین
•    حفاظت موثر در برابر سوز، سرما وگرما
•    قفل و حفاظ شبانه
•    گوناگونی اپراتورهای موجود
•    مدل‌های مختلف با پوشش ها و شیشه‌های گوناگون

•    حداکثر امنیت مناسب برای راه‌های اضطراریمحدوده محصولات سری RODAN  شامل میله‌های مهار و گیره‌های نصب شیشه برای نمای سردر، سقف و سایبان‌ یا تنها برای بستن بخش‌های فولادی در جاهایی که نیاز به استحکام وجود دارد، می‌باشد. بخش میله‌ها و چند شاخه‌ها در RODAN قسمت‌های دیگر سیستم را به هم می‌بندد که این قسمت نیز می‌تواند توسط hub و سیستم متصل کننده تکمیل شود.
گیره نصب شیشه RODAN به شکل کاملا ایمنی ورق شیشه را در جای خود نگه می‌دارد که بسته به نوع و وظیفه‌ای که باید انجام دهد در شرایط نصب لعاب داده شده و شرایط تحمل وزن در جای خود تنظیمات مختلفی دارد. DORMA RODAN طیف گسترده‌ای از عناصر ارتباطی که باعث بوجود آمدن راه حل‌های زیبا و کم وزن و معماری شفاف باشد را فراهم می‌کند.
درب‌هایی که بلافاصله در زمان بسته شدن با سیستم deadbolt  که به صورت اتوماتیک عمل می‌کند قفل می‌شوند. این مزیت واضح ارائه شده توسط قفل‌های کنترل دسترسی و فرار اضطراری است که با عمل قفل شدن به صورت اتوماتیک صورت می‌پذیرد. در لحظه قفل شدن همزمان چنگک قفل نیز برای امنیت بیشتر (قفل از دو نقطه) عمل می‌کند. عملکرد فرار اضطراری در قفل‌های SVP این اطمینان را می‌دهد که در به راحتی و در هر زمانی از داخل تنها با فشار دستگیره باز خواهد شد.
این رنج از محصولات شامل پنج مدل می‌شود:
SVP 5000 : قفل صرفا مکانیکی با عملکرد فرار اضطراری
SVP 4000: قفل میکروسوئیچ گوشیارالکتریکی مجهز به آشکار سازهای anti-tamper برای بررسی قفل و deadbolt.
SVP 6000: قفل مغناطیسی گوشیار با آشکار سازهای anti-tamper و split follower برای فعال یا غیر فعال کردن الکتریکی دستگیره خارجی.
SVP 2000: قفل موتور با سیستم کنترل ترتیبی برای امنیت بیشتر با آشکار سازهای anti-tamper.
SVZ 6000: قفل مغناطیسی کنترل دسترسی، به عنوان SVP 6000 اما بدون عملکرد فرار اضطراری.