تمام مدل‌های پارتیشن اداری

پارتیشن‌های اداری یکی از ضروری ترین تجهیزات اداری برای تفکیک فضاهای مختلف محسوب می شوند. امروزه به منظور استفاده بهینه از فضاهای اداری و همچنین ایجاد فضاهای متنوع در محیط‌‌های کاری از انواع پارتیشن‌ها استفاده می شود.

پارتیشن‌های اداری مدل‌ها و طرح‌های مختلفی دارند. برخی از آن‌ها از جنس شیشه و ام دی اف هستند و برای ساخت برخی دیگر از ترکیب چوب و شیشه در کنار هم استفاده می شود. در این مقاله می توانید با چند نمونه پارتیشن اداری که معمولاً استفاده از آن‌ها در این فضاها رایج تر است آشنا شوید.

تترافرم تولیدکننده و مجری انواع نمونه پارتیشن های اداری با بهترین کیفیت و با ۳۵ سال سابقه است. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اهمیت استفاده از پارتیشن‌های اداری

استفاده از پارتیشن‌های اداری این روزها در فضاهای کاری و شرکت‌ها بسیار رایج شده است. مهم ترین دلیل استفاده از این پارتیشن‌ها ایجاد فضاهای مجزا به منظور افزایش نظم و آرامش بیشتر کارمندان می باشد.

با استفاده از این پارتیشن‌ها امکان  ساخت فضاهای جداگانه با هزینه پایین برای کارمندان فراهم شده است. پارتیشن‌های اداری معمولاً از جنس‌های مختلفی مثل شیشه، ام دی اف، چوب و فلز تهیه می شوند و هر فرد می تواند بنا به سلیقه و نوع دکوراسیون داخلی محیط از رنگ و طرح خاصی از این پارتیشن‌ها استفاده کند.

از مهم ترین مزیت‌های استفاده از پارتیشن‌های اداری این است که برای ایجاد فضاهای جداگانه دیگر نیاز به صرف هزینه‌های گزاف برای ساخت دیوار وجود ندارد و هر کارفرما می تواند به راحتی با نصب یک پارتیشن فضای مورد نظر خود را در کمتر از چند ساعت در محیط‌های اداری ایجاد کند.

پارتیشن اداری ساده یا یکسره

پارتیشن اداری ساده - تترافرم

این پارتیشن‌های اداری همان طور که از نام آن پیداست، به صورت سرتاسری و یک تکه ساخته می شوند. معمولاً این پارتیشن‌ها از جنس پلاستر برد هستند. برای ساخت پارتیشن‌های ساده یا یکسره صفحات به اندازه مورد نظر برش داده می شوند و سپس با استفاده از فریم‌های آلومینیومی در محل مورد نظر نصب می شوند.

بسیاری از افراد برای ساخت پارتیشن‌های ساده یا یکسره از فریم‌ها یا پنل‌های چوبی نیز استفاده می کنند. از مهم ترین ویژگی‌های پارتیشن‌های ساده یا سرتاسری این است که به طور کامل فضاهای مجزا و بسته ایجاد می کنند که هیچ دیدی به محیط اطراف ندارد.

 این پارتیشن‌ها معمولاً مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی دارند و در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می شوند. معمولاً از پارتیشن‌های سرتاسری یا ساده برای تفکیک فضاهای اداری کوچک و همچنین شخصی سازی غذا‌ها استفاده می شود.

این پارتیشن‌ها ظاهری مدرن و ساده دارند. یکی از بهترین گزینه‌ها برای ساخت دفاتر و فضاهای مجزا در محیط‌های کاری محسوب می شوند. همان طور که در عکس پارتیشن اداری ساده نیز مشاهده می کنید، این پارتیشن‌ها معمولاً برای محیط‌های اداری بسیار مناسب و شکیل هستند.

پارتیشن‌های جمع شونده

پارتیشن جمع شونده - تترافرم

یکی دیگر از پارتیشن‌هایی که از پنل‌ها و قسمت‌های جداگانه تشکیل شده است، پارتیشن‌های جمع شونده هستند. مهم ترین ویژگی‌های این پارتیشن‌ها این است که شما می توانید آن‌ها را باز یا بسته کنید. به عنوان یک دیوار ثابت از آن استفاده کنید و در صورت نیاز آن را باز کنید و با سایر افراد در ارتباط باشید.

این پارتیشن‌ها معمولاً برای فضاسازی اتاق ملاقات، تعاملات رسمی و دفترهای کار مجزا مورد استفاده قرار می گیرند. از مهم ترین مزیت‌های استفاده از پارتیشن‌های جمع شونده این است که عایق خوبی برای صدا هستند. امکان ساخت این پارتیشن‌ها از جنس‌های مختلف نیز وجود دارد.

بیشتر بدانید: پارتیشن تک جداره بهتر است یا دو جداره؟

پارتیشن‌های استیل

پارتیشن استیل - تترافرم

 

نوع دیگری از نمونه پارتیشن اداری که معمولاً از آن برای ساخت انبار و غذاهای متمایز کارخانه‌ها استفاده می شود. این پارتیشن‌ها معمولاً ظاهری صنعتی و ساده دارند. از مهم ترین ویژگی‌های پارتیشن‌های استیل این است که بسیار ایمن هستند.

پارتیشن‌های ام دی اف

پارتیشن ام دی اف - تترافرم

پارتیشن ام دی اف یک نمونه پارتیشن اداری دیگر است که برای ساخت آن از پنل‌های ام دی اف استفاده می شود. با مشاهده عکس پارتیشن اداری ام دی اف و زیبای آن را مشاهده کنید. این پارتیشن‌ها معمولاً در رنگ‌های مختلفی تولید می شوند و در برابر رطوبت و خوردگی مقاومت بالایی دارند این نمونه پارتیشن اداری عایق خوبی برای جلوگیری از ورود صدا نیز محسوب می‌شود.

بیشتر بدانید: پارتیشن فریم لس چیست؟

پارتیشن‌های ترکیبی شیشه و ام دی اف

پارتیشن ترکیبی - تترافرم

از بهترین نمونه پارتیشن اداری می‌توان به پارتیشن‌های ترکیبی شیشه و ام دی اف اشاره کرد. همان طور که در این عکس پارتیشن اداری مشاهده می کنید، برای ساخت این پارتیشن‌ها از شیشه و ام دی اف استفاده می شود.

از مهم ترین مزیت‌های استفاده از این پارتیشن این است که ضمن مجزا کردن فضا امکان دید به بیرون نیز تا حدود زیادی وجود دارد. از طرف دیگر ورود نور به فضاهای مجزا شده موجب می شود تا کارمندان حین کار احساس بهتری را تجربه کنند.

پارتیشن‌های ترکیبی شیشه و پروفیل آلومینیومی

پارتیشن ترکیبی شیشه و پروفیل آلومینیومی

در این عکس پارتیشن اداری می توانیم پارتیشن‌هایی از جنس شیشه را مشاهده کنید که با فریم بندی آلومینیوم روی محل مورد نظر نصب شده اند. برای ساخت این نمونه پارتیشن اداری معمولاً از شیشه‌های تک جداره، دو جداره و منحنی استفاده می شود. امکان ساخت این پارتیشن‌ها با شیشه‌های مات و شفاف و رنگی نیز وجود دارد.

0 0 رای
رتبه بندی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات