شیشه رنگی چاپی

سقفهای شفاف شیشه ای و سایه بانها

برای اینکه زندگی در نظر ساکنین شهرها و باز دیدکنندگان قابل قبول باشد، سایه بانهای بزرگ شیشه ای نقش مهمی را در معماری و نقشه کشی نوین ایفا می کنند. سایه بانهای شفاف نه تنها در برابر باد و هوا مقاوم هستند بلکه نمای شهرها را هم زینت می دهند.
بامهای شفاف کیفیت زندگی در شهرها را بهبود بخشیده اند و همچنین کیفیت اوقات فراغت را بالا برده اند برای مثال این بامها از ویترین مغازه ها در خیابانهای تجاری و در پیاده روها حفاظت می کنند.
بامهای شفاف برای استخرهای شنا با امکانات ورزشی و ایجاد پناهگاه در برابر هوای نامساعد موثر می باشند. علاوه بر این لازم است وسایل آتش نشانی در ساختمانها موجود بوده و شرایط جوی در خیابانها و دمای هوای مغازه ها، رستورانها و دفاتر به طور نامطلوب تحت تاثیر قرار نگیرد.

شیشه رنگی چاپی قابلیت چاپ انواع طرح ها بصورت دو لایه رنگ یا سندبلاست برروی این شیشه ها امکان پذیر بوده و باتوجه به تعدد طرح ها در کاربریهای گوناگون قابل استفاده میباشد

در آشپزخانه هم می توان با داشتن سبک کانتری به خوبی از رنگ صورتی و بنفش در قالب نقش های پرده یا رومیزی آشپزخانه،گل های ظروف چینی قدیمی درون ویترین و همچنین بصورت شیشه های رنگی چاپی روی دیوار بین کابینت ها استفاده کرد،اینکار باعث افزایش سطح انرژی در این فضا می شود و به نوعی نمایش طبیعت در محیط آشپزخانه نیز می پردازد.

چقدر جای طبیعت در آشپزخانه خالیست باید فکری کنیم که ما را به طبیعت نزدیکتر کند،باید فکری کنیم برای کسانی که شیفته آمیختن رنگ ها،الگوها و نقش مایه های متفاوت با یکدیگر هستند.تزیینات برگرفته از طبیعت بهترین منبع الهام است.گرمای تابستان و لذت حضور در دامان طبیعت حال ما را خوش میکند،اگر نمی توانیم به دامان طبیعت پناه ببریم با ترفندهایی میتوانیم آن را به خانه بیاوریم،یکی از بهترین روش ها انتخاب شیشه رنگی چاپی است که حس بودن در طبیعت را در محیط اطراف ما زنده میکند.

 

0 0 رای
رتبه بندی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات