تماس با کارشناسان فروش

021-22957127

پارتیشن فریم لس شیشه ای
فهرست مطالب

پارتیشن فریم لس شیشه ای

امروزه مدرنیزیته طرفدار بسیار زیادی در طراحی داخلی دارد . یکی از بهترین المان هایی که می‌ توانیم برای این سبک طراحی در مکان‌های مختلف اعم از اداره و منزل استفاده کنیم ، شیشه است . از شیشه ها می‌ توان برای طراحی و نصب انواع دیوار شیشه ای استفاده کرد که برای جداسازی بخش‌هایی از منزل و یا محبط اداری به کار میرود . پارتیشن های شیشه‌ ای دارای انواع بسیار مختلفی اند که یکی از آن‌ ها را میتوان پارتیشن فریم لس نامید . اغلب برای سبک‌ های طراحی داخلی مدرن از این نوع پارتیشن استفاده می‌شود که زیبایی فضا را دوچندان خواهد کرد. تترافرم مفتخر است که اعتماد شما مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است.

 

پارتیشن فریم لس چیست؟

یکی از انواع پارتیشن‌ ها که بیشتر برای فضای اداری و سازمانی استفاده می‌شود، پارتیشن فریم لس شیشه ای نام دارد . این نوع از پارتیشن به انواع مختلفی نیز تقسیم می‌شود. برخی از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای دارای فریم هستند و برخی دیگر را فریم لس مینامند . این نوع از پارتیشن شیشه‌ ای ، سبک جدید و مدرنیزیته ای است که بیشتر در اداره‌جات و دفاتر کاری استفاده می‌شود.

از معایب پارتیشن‌ های قدیمی میتوان به سنگین بودن بش از حد و نصب زمان بر آن‌ ها اشاره کرد . پارتیشن های شیشه‌ ای فریم‌ لس به‌صورتی اند که از یک لایه نازک شیشه تشکیل شده که فریم‌های کوچک آن‌ ها را به یکدیگر متصل می‌کنند.

به صورت معمول شیشه سکوریتی که برای اداره‌جات و دفاتر استفاده می‌شود، شیشه سکوریت تک جداره است. فریم‌هایی که برای اتصال شیشه ها به یکدیگر استفاده می‌شود، فریم‌های آلومینیومی هست . اگر شما دوست دارید که فضایی باز ، شیک و لوکس با دید بالا داشته باشید، بهترین کار استفاده از پارتیشن فریم‌ لس شیشه ای است . اگر می‌خواهید که هر فرد حریم خصوصی خود را داشته باشد، می‌ توانید شیشه‌ رنگی مات را برای این کار استفاده کنید.

 

اجرای پارتیشن فریم لس
اجرا و نصب پارتیشن فریم لس شیشه ای

 

کاربرد پارتیشن فریم لس شیشه ای

همان‌طور که قبل تر گفته شد، پارتیشن‌ ها برای جداسازی فضا به بخش‌های مختلف در یک مکان اداری ویا مسکونی استفاده می‌شود. پارتیشن فریم‌ لس شیشه ای که در برخی موارد هیچ فریمی ندارد و یا اگر دارای فریم باشد، بسیار نازک هست کاربرد بسیار زیادی دارد. در فضای مدرن و شرکت‌های نوپا از این نوع پارتیشن‌ ها بیشتر استفاده می‌شود. زیرا با نصب این پارتیشن‌ های مدرن برای کارمندان خود می‌ توانید این حس را به آن‌ ها القا کنید که همیشه درحال دیدرس شما به‌عنوان مدیر شرکت قرار دارند.

از دیوایدر شیشه‌ ای فریم‌ لس می‌ توان در منزل هم استفاده کرد. معمولا افرادی که دارای فضای بسیار کمی هستند و نمی‌خواهند که این فضا‌ها به‌صورتی تفکیک شوند که دید کافی به یکدیگر نداشته باشند، از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای استفاده می‌کنند. استفاده از این نوع پارتیشن‌ ها باعث می‌شود که علاوه‌ بر این‌که دید کافی به تمامی نقاط خانه یا محل کار خود داشته باشید، نور کافی هم در بین فضا جریان داشته باشد.

امروزه از دیوایدر شیشه ای فریم لس یا بدون فریم بیشتر از فریم دار استفاده می‌شود. زیرا هیچ فضایی را بلا استفاده نگذاشته و از تمامی سطوح به زیباترین شکل ممکن استفاده می‌توان کرد . در پارتیشن‌ های قدیمی که شیشه‌ ای نبودند، فضای آن برای کار کردن به شدت نامناسب بود.نوع دیگر دیوار شیشه ای را کابین دوش می نامند که بیشتر برای ساخت خمام شیشه ای از آن استفاده می شود.

 

ویژگی های دیوایدر شیشه ای فریم لس

یکی از بهترین ویژگی‌های پارتیشن فریم لس شیشه ای ، این است که به‌ راحتی نصب و اجرا می‌شود. در نقطه مقابل اگر بخواهیم نصب شیشه را با نصب پارتیشن چوبی برای فضای داخلی مقایسه کنیم، نصب نوع چوبی هم سخت‌تر است و هم زمان و هزینه بیشتری لازم دارد. در ادامه ویژگی‌های دیگر پارتیشن فریم‌ لس شیشه ای را نام خواهیم برد.

 • این نوع پارتیشن در مقایسه با پارتیشن فریم‌دار راحت‌تر نصب می‌شود ، مکان کمنری را اشغال میکند و زمان کمتری را نیاز دارد.
 • وزن و حجم پارتیشن فریم لس شیشه ای معمولا بسیار سبک تر و کمتر است.
 • نصب پارتیشن فریم لس شیشه‌ ای نسبت به پارتیشن‌ های دیگر بسیار اقتصادی تر بوده و هزینه زیادی برای آن ضرورت ندارد.
 • اگر برای محیط خود از شیشه سکوریت نشکن استفاده کنید، مقاومت و استحکام زیادی را به همراه خواهد داشت.
 • می‌ توانید بنا به سلیقه خود مات یا شفاف‌ بودن و یا رنگی و بی‌رنگ‌بودن نوع پارتیشن شیشه را انتخاب کنید.
 • شیشه سکوریت در پارتیشن عایق بسیار مناسبی برای صدای اضافی و حرارت محیط است.
 • پارتیشن فریم‌ لس شیشه ای قابلیت اجرا در هر مکانی را دارا میباشد.
 • برای کارکنان و مدیران باعث ایجاد دید بیشتر می‌شود.
 • نور مناسبی از شیشه عبور می‌کند.م لس

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای فریم دار ، قیمت بیشتری داشته و این هزینه معمولا بیشتر برای خود فریم و یراق آلات به کار میرود . پس می‌ توان گفت که یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارتیشن فریم‌ لس شیشه ای می‌ تواند نوع و جنس فریم و یراق آلات به کار رفته باشد. علاوه‌بر موارد گفته شده عوامل دیگری هم تاثیر مستقیم بر قیمت پارتیشن دارند.

 • ابعاد شیشه‌ ای که استفاده می‌شود در قیمت پارتیشن شیشه ای و همچنین نصب پارتیشن تاثیر محسوسی دارد. هرچه ابعاد شیشه بزرگ‌تر باشد باید برای آن هزینه و زمان بیشتری را صرف کنید.
 • بخش‌بندی‌ هایی که برای هر تکه از شیشه قرار داده می‌شود، به فریم‌های بیشتری نیاز دارد. هرچه تعداد فریم‌ها بیشتر شود، قیمت آن هم طبیعتا افزایش می‌یابد.
 • هرچه میزان آن بخشی که قصد دارید از دیوایدر شیشه‌ ای فریم‌ لس استفاده کنید بیشتر باشد، هزینه نصب و اجرای آن نیز بیشتر خواهد بود.

 

پارتیشن اداری فریم لس

همانطور که گفته شد ، از پارتیشن های شیشه ای میتوان در محیط ادارات و دفاتر اداری نیز استفاده کرد و بهره برد .

استفاده از این متریال در محیط کاری خود باعث افزایش روحیه کارمندان ، لوکس تر شدن محیط کاری و زیبایی هرچه بیشتر محیط شود .

شرکت تترافرم با بیش از ۳۵ سال سابقه طراحی ، ساخت و نصب شیشه رنگی و پارتیشن اداری درخدمت شما مشتریان عزیز خواهد بود .

Rate this post
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات