کابینت تمام شیشه آشپزخانه

طراحی ساخت و اجرای کابینت آشپزخانه در تترافرم

در این پروژه از شیشه های لاکوبل رنگی ولی نه براق بلکه به صورت متلوکس یا مات استفاده گردیده شیشه رنگی متلوکس توسی رنگ بر روی درب یونیت ها وهمچنین در ساخت یونیت جزیره از شیشه رنگی با ضخامت ۱۰میل به صورت خم استفاده شده اتود اصلی این مربو به شرکت ولکوچین ایتالیا میباشد که در شرکت تترافرم بازتولید اجرا ونصب گردیده که به نسبت نمونه خارجی بسیار ارزان تر نیز میباشد.

جهت تماس و سفارش شیشه رنگی کلیک کنید

ترکیب شیشه لاکوبل رنگی مشکی و ورق هایگلاس در آشپزخانه به دفعات در پروژه های شرکت تترافرم اجرا گردیده است که با ​استقبال مشتریان شرکت روبرو گردید

شیشه رنگی مشکی رنگ بسیار شیک و منحصر به فردی برای افرادی است که عاشق خاص بودن هستند, این رنگ به خصوص برای کابینت آشپزخانه هایی با کفپوشی از جنس سنگ یا سرامیک ترکیبی بسیار شیک و وزین است .

استفاده از ششه رنگی لاکوبل بنفش در سیستم آشپزخانه نمایی متفاوت وگیرا را در این ترکیب مدرن خلق کرده است

همیشه در انتخاب رنگ های فانتزی در کابینت آشپزخانه دچار تردید میشویم اما یک انتخاب جسورانه میتواند بازخوردی به شکل زیر ارایه دهد که با انتخاب شیشه لاکوبل در آن خالی از لطف نیست.

شیشه رنگی لاکوبل به دلیل سطح صاف و صیقلی و مقاوم , جلوه ی خاصی به آشپزخانه شما می دهد و معمولا  هم مقاوم وهم به سادگی نظافت می شوند  که به راحتی می توانید روی کابینت های منزل خود آن را نصب نمایید. علاوه بر این قیمت آنها مناسب است و می توانید در انواع آشپزخانه ها از آنها استفاده کنید, از مزایای شیشه رنگی , مقاوم در برابر حرارت, رطوبت , اسید و هر نوع مواد شیمیایی, یووی, خش, و عرضه در انواع رنگها و طرح ها.

 

 شیشه رنگی در گذشته

در زمان های گذشته معماران از در وپنجره های مشبک با شیشه های رنگی در بناهای خود استفاده می کردند که همزمان هم حفاظ مناسبی در برابر آفتاب گرم و هم نور را در رنگهای متنوع و متعدد منعکس می کرد و این تنوع جلوه ای خاص به تزیینات وابسته به بنا همچون نقاشی روی شیشه ها می بخشید.

 شیشه در طراحی امروز

استفاده از شیشه های رنگی علاوه بر زیبایی, اثر روانشناختی قابل ملاحظه ای هم دارد. از دیگر نتایج مثبت شیشه های رنگی می توان به ایجاد حس آرامش ورفع تنش های محیطی اشاره کرد, امروزه با پیشرفت تکنولوژی علاوه بر طرح های سنتی, می توان به شکل های دیگری نیز از شیشه های رنگی استفاده کرد.

 

0 0 رای
رتبه بندی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات