تماس با کارشناسان فروش

021-22957127

آینه آنتیک یکی از مهم ترین مدل های آینه است که از سبک آینه های قدیمی و سنتی کشورهای مختلف الهام گرفته شده است و یکی از نمونه های محبوب آن در بازار، آینه آنتیک ونیزی می باشد. در واقع طراحی و تولید این نمونه از آینه ها به دلیل پیچیدگی های خاصی که دارد توسط هنرمندان انجام می شود و نسبت به سایر آینه ها، طرفداران بیشتری را به خود جذب کرده است.

در بسیاری از ساختمان های مدرن امروزی، از انواع آینه آنتیک ونیزی استفاده می شود و می توان گفت که با توجه به موجود بودن محصول در طرح ها و شکل های مختلف، این کالا به یکی از مهم ترین انتخاب های دکوراسیون داخلی تبدیل شده است.

در کنار این مسئله می توان گفت که آینه آنتیک ونیزی می تواند برای بسیاری از ما جذاب باشد و همچنین در فروشگاه ها و مراکز اداری نیز می توان از آن استفاده نمود. برای این که بیشتر با این محصول آشنا شوید و بدانید که اصولا آینه آنتیک ونیزی چیست و چه کاربردهایی دارد، در ادامه با ما همراه باشید.

آینه آنتیک ونیزی چیست؟

آینه آنتیک ونیزی به این نام شناخته می شود چرا که برای اولین بار از کشور ایتالیا به ایران وارد شد و به دلیل طرح های مختلفی که در آن وجود داشت محبوب شد. در واقع می توان گفت که این نمونه آینه می تواند انواع سلیقه ها را پوشش دهد و همچنین برای انواع روش های چیدمان دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

طرح های مربع، مستطیل و دایره به عنوان اشکال هندسی اصلی هستند که برای این محصول در نظر گرفته می شوند و همچنین به دلیل این که طرح های داخلی خود آینه و نوع آینه کاری انجام شده نیز از کیفیت بالایی برخوردار می باشد، این محصول بسیار مورد توجه بوده است.

به طور کلی می توان گفت که جذابیت و زیبایی آینه آنتیک ونیزی بر کسی پوشیده نیست و این محصول امروزه در مدل های مختلفی در بازار عرضه می شود تا برای انواع دکوراسیون داخلی در محیط های مختلف به کار گرفته شود. در صورتی که می خواهید بیشتر در خصوص این محصول بدانید، در ادامه با ما همراه شوید تا اطلاعاتی را در خصوص آینه آنتیک ونیزی در اختیار شما قرار دهیم.

ساخت آینه آنتیک ونیزی چه مراحلی دارد؟

آینه آنتیک ونیزی و مدرن - تترافرم

فکتینگ را می توان به عنوان اولین مرحله ای دانست که برای ساخت آینه آنتیک ونیزی استفاده می شود. این محصول با لبه های شیشه ای که دارد و در زوایای مختلف قرار داده می شود، فکتینگ شده و در واقع این مرحله مربوط به ساخت فریم کلی آینه به شمار می رود.

سپس آینه برش داده شده و روی فریم قرار داده می شود و بر این اساس آینه تولید می شود. در نهایت نیز برای این که آینه بتواند زیبایی خود را به دست بیاورد، با استفاده از تکنیک های خاص و توسط کارشناسان خبره، آینه جلا داده می شود.

در نظر داشته باشید که طرح های متفاوت و زیبایی را می توانید بر روی آینه پیاده سازی کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که امکان پیاده سازی طرح های مختلفی به صورت حکاکی بر روی آینه وجود دارد و شما می توانید طرح هایی مانند گل را بر روی آینه آنتیک ونیزی پیاده سازی کنید.

بر همین اساس می توان گفت که این سری از محصولات در مدل های مختلفی برای استفاده در محیط های مختلف با طراحی دکوراسیون مدرن، کلاسیک، سنتی و غیره مناسب بوده و در دسترس شما می باشد.

مطلب تاثیر آینه کاری در دکوراسیون را حتما بخوانید.

آینه آنتیک ونیزی چه کاربردی دارد؟

آینه ها به طور کلی برای طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد بسیار زیادی دارند و آینه آنتیک ونیزی به عنوان یکی از بهترین مدل های انواع آینه های دکوراتیو شناخته می شود. شما می توانید از این محصول به عنوان آینه روی کنسول استفاده کنید و یا با نصب به روی دیوار، آن را به عنوان آینه دیواری مورد استفاده قرار دهید.

علاوه بر این که این آینه ها در منازل دارای کاربرد می باشد، در دکوراسیون داخلی کافه ها و رستوران ها می تواند کارایی بسیار زیادی داشته باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت که بر اساس نوع نیاز خود می توانید از انواع آینه آنتیک ونیزی استفاده داشته باشید. این محصول به عنوان یکی از انواع آینه های لوکس شناخته می شود که دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد.

برای استفاده از این محصول به عنوان یکی از متریال دکوراسیون داخلی بهتر است از افرادی که در این خصوص تخصص دارند بهره بگیرید و همین مسئله به شما کمک بسیار زیادی خواهد داشت.

انواع آینه آنتیک ونیزی را بیشتر بشناسید

آینه های آنتیک ونیزی - تترافرم

آینه های آنتیک ونیزی در مدل های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود تا کاربران بتوانند از آن در محیط های مختلف استفاده داشته باشند. در ادامه با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در خصوص آینه آنتیک ونیزی را در اختیار شما قرار دهیم.

آینه آنتیک ونیزی گرد

یکی از انواع آینه های ونیزی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و در مدل های مختلفی تولید می شوند. این سری از محصولات با استفاده از تجهیزات خاصی به صورت گرد برش داده می شوند و طرح های مختلفی را به خود می گیرند تا کاربران بتوانند از آن در محیط های مختلف استفاده کنند. این مدل، یکی از محبوب ترین های آینه آنتیک ونیزی به شمار می رود.

آینه رنگی ونیزی

رنگ ها می توانند به دکوراسیون داخلی منزل روح دهند و از این روی همواره سعی بر آن بوده که متریال دکوراسیون با رنگ های مختلفی تولید شوند. یکی از انواع آینه آنتیک ونیزی که بسیار جذابیت دارد را می توان آینه های رنگی ونیزی دانست. در واقع این سری از محصولات با استفاده از عناصر مختلف در هنگام تولید رنگ دار می شوند و به خصوص در طراحی های مدرن دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد.

آینه آنتیک ونیزی معمولی

آینه های آنتیک ونیزی با پتینه کاری و اسید کاری تولید می شود و با نمای متفاوتی در بازار عرضه می گردد. در آینه کاری های سنتی و طراحی دکوراسیون حرفه ای، استفاده از آینه آنتیک ونیزی توصیه می شود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که می خواهید یک آینه معمولی آنتیک با طراحی های زیبا داشته باشید، قطعا این مدل می تواند برای شما مناسب باشد.

آینه آنتیک ونیزی سرویس بهداشتی

این مدل از آینه ونیزی را می توان گزینه ای مناسب برای استفاده در سرویس بهداشتی تولید شده است و با ابعادی مناسب در بازار عرضه می شود. پس با توجه به این که کارایی بسیار زیادی می باشد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. آینه آنتیک ونیزی سرویس بهداشتی در مدل های مختلفی تولید می شود تا با توجه به سایر متریال دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد.

آینه آنتیک ونیزی طرح دار

یکی از انواع آینه آنتیک ونیزی که امروزه در بازار عرضه شده است را می توان آینه ونیزی طرح دار دانست که با استفاده از دستگاه های CNC و MASTER تولید می شود. این مدل از آینه ها در مدل های هندسی مختلفی تولید می شود و در نهایت به عنوان یکی از مدل های بسیار پرطرفدار عرضه شده در بازار شناخته می شود.

آینه آنتیک ونیزی قدی

شما می توانید انواع آینه آنتیک ونیزی قدی را برای استفاده در خانه ها و یا فروشگاه های لباس فروشی استفاده کنید. در واقع این محصول معمولا در قد 180 سانتی متر تولید می شود به طور استاندارد، عرض برابر با 50 سانتی متر می باشد. در صورتی که می خواهید یک آینه آنتیک ونیزی کاربردی داشته باشید، می توانید محصولات قدی را خریداری کنید.

آینه ونیزی برای سالن زیبایی

یکی از مهم ترین مدل های عرضه شده از آینه آنتیک ونیزی را می توان محصولاتی دانست که برای سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل امکان پیاده سازی طرح در این محصول و همچنین امکان پیاده سازی در ابعاد دلخواه، شما می توانید این محصول را با خیال راحت خریداری کنید. این سری از آینه ها برای طراحی دکوراسیون داخلی در بسیاری از سالن های زیبایی مورد استفاده بوده و شما می توانید آن را با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید.

با توجه به انواع آینه آنتیک ونیزی که در این مقاله بیان شد، شما می توانید با خیال راحت این محصول را خریداری و استفاده داشته باشید و از آن استفاده داشته باشید. به طور کلی می توان گفت که کاربردهای مختلفی می توانیم برای انواع آینه آنتیک ونیزی را در نظر داشته باشید که در این خصوص در ادامه توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهیم.

پارتیشن اداری و پارتیشن شیشه ای تترا فرم چه ویژگی هایی دارد؟

چرا آینه آنتیک ونیزی نسبت به سایر مدل ها گران قیمت تر است؟

آینه آنتیک ونیزی - تترافرم

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است در خصوص آینه آنتیک ونیزی برای شما پیش آمده باشد، آن است که این محصول نسبت به سایر انواع آینه آنتیک دکوراتیو، با قیمت بالاتری در بازار عرضه می شود که در این خصوص قصد داریم بیشتر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

به طور کلی می توان گفت که آینه آنتیک ونیزی با پیچیدگی های بسیار زیادی تولید می شود و همچنین فرآیند ساخت این نمونه از آینه بسیار طولانی است. با توجه به این که این محصول با طرح های قبلی آماده نیست و همچنین حکاکی برخی از قسمت ها باید به صورت تک به تک باید حکاکی شود و از صنایع دستی به شمار می رود از دیگر دلایلی است که باعث می شود قیمت آینه آنتیک ونیزی گران تر از سایر انواع مدل های آینه دکوراتیو باشد.

در نهایت نیز می توان گفت که این محصول با تکه های به هم چسبیده تولید می شود و همین امر نیز از دیگر دلایلی است که باعث می شود قیمت آینه آنتیک ونیزی نسبت به سایر مدل های عرضه شده در بازار بالاتر باشد.

چطور می توانیم آینه آنتیک ونیزی با قیمت مناسب خریداری کنیم؟

آینه آنتیک ونیزی در مدل های مختلفی تولید می شوند و همچنین با اسید شویی تولید می شوند و با پتینه اشکال قدیمی و سنتی به خود می گیرند. با توجه به این مسئله و همچنین دلایلی که در خصوص قیمت بالای آینه آنتیک ونیزی در اختیار شما قرار دادیم، باید در نظر داشته باشید که این محصول با قیمتی مناسب از سوی این مجموعه در دسترس شما می باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید.

در صورتی که می خواهید بیشتر در خصوص آینه آنتیک ونیزی اطلاعاتی را به دست بیاورید می توانید از طریق وب سایت ما اقدام کنید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امروزه استفاده از انواع آینه آنتیک ونیزی در حال گسترش می باشد و این محصول به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات در دسترس شما می باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و می خواهید از آن استفاده داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در نظر داشته باشید که انواع آینه آنتیک ونیزی در مدل های مختلفی تولید می شود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. برای به کار گیری انواع آینه های آنتیک ونیزی باید حتما با کارشناسانی که در این خصوص در حال فعالیت می باشند در ارتباط باشید و به صورت حرفه ای از آن استفاده داشته باشید.

در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص آینه آنتیک ونیزی را در اختیار شما قرار دادیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که سوالی در خصوص استفاده از انواع آینه آنتیک ونیزی داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. امروزه انواع آینه های آنتیک ونیزی در مدل های مختلفی تولید شده و با قیمتی مناسب در بازار سراسر کشور عرضه می شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات