تماس با کارشناسان فروش

021-22957127

شیشه رنگی برای میز

تاریخ ایجاد شیشه رنگی و کشف آن با تاریخ تمدن بشر آغاز می شود. انسان اولیه با صیقل دادن سنگ توانست کاربردهای زیادی برای آن ایجاد کند.

در ابتدای این کشف، بسیار گران بود و افراد ثروتمند از آن برای ساخت ابزار خود استفاده می کردند. البته این انحصار به دلیل سختی تولید و گران بودن این محصول است.

تاریخ ایجاد شیشه و کشف آن با تاریخ تمدن بشر آغاز می شود. انسان اولیه با صیقل دادن سنگ توانست کاربردهای زیادی برای آن ایجاد کند. در ابتدای این کشف، بسیار گران بود و افراد ثروتمند از آن برای ساخت ابزار خود استفاده می کردند. البته این انحصار به دلیل سختی تولید و گران بودن این محصول است. اما امروزه شاهد کاربرد متداول آن هستیم. اگر به هر خانه ای نگاه کنیم، قطعاً دستگاهی از این نوع در آن وجود دارد.

امروزه علاوه بر نمونه های ساده و شفاف، با تنوع منحصر به فردی در این صنعت مواجه هستیم. کاربردهای مختلفی دارند که یکی از آنها شیشه های رومیزی رنگی است. تغییرات به ظاهر افزوده و منظره را باشکوه تر کرده است. در ادامه بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد. برای کشف این بخش از دنیای هنر با ما همراه باشید.

شیشه های رنگی از چه موادی ساخته شده اند؟

تبدیل شیشه شفاف به نمونه رنگی با مواد ساده انجام می شود. ترکیبی جادویی و هنری از شیشه، رنگ و لمینت این ساختار زیبا و جذاب را ایجاد کرده است.

شیشه خود ترکیبی از مواد معدنی آهک، سیلیکون و کربنات سدیم است. پایه ای که در انواع وسایل با این متریال اطراف خود می بینیم، امروزه وارد صنعت طراحی و دکوراسیون شده است. شیشه های رنگی نقش موثری در ایجاد فضا دارند و آن را بسیار زیبا می کنند. دیوارپوش ها، ابزارهای تزئینی یا کاربردی و میزها بخشی از این کاربرد گسترده هستند.

برای تولید شیشه های رنگی از نمک های فلزی به دو صورت اتوماتیک و دستی استفاده می شود. نمک با تجهیزات اتوماتیک روی سطح پاشیده می شود. اگر این کار به صورت دستی انجام شود، کافی است یک تفنگ را پر کنید.

پس از این مرحله سخت شدن صورت می گیرد. با این عمل محصول در برابر ضربه و حتی گرما بسیار مقاوم می شود. لایه ای از فایبرگلاس بر روی سطح سخت شده برای اهداف فرآیند لمینیت قرار می گیرد. در پشت لمینت چسبی وجود دارد که به سطح مورد نظر می چسبد.

لمینت ایمنی را تامین می کند و در صورت شکستن مانند ماشین فرو نمی ریزد، بلکه حالت چسبندگی ایجاد می کند. لمینت پوششی مناسب برای لایه قبلی است که باعث افزایش طول عمر آن می شود. با خیال راحت از روکشی با این ویژگی ها برای میزهای خود استفاده کنید.

طراحی و تزیین شیشه های رنگارنگ رومیزی

اگر از شما بپرسند که چرا از شیشه های رنگی برای میز استفاده شده است، چه پاسخی خواهید داشت؟ می توان گفت جذاب است و دکوراسیون محیط بیرون و داخل را چند برابر می کند. اقدامی مدرن که فناوری را در ایجاد فضای زندگی و کار پیاده می کند. این پاسخ صحیح است، اما تنها پاسخ نیست. میزها به خصوص میزهای چوبی گران قیمت هستند

اگر روی سطح آنها آسیب دیده باشد ظاهر بدی پیدا می کند و برای تعویض آن باید هزینه زیادی صرف کنید. اما در صورت استفاده از این دستگاه بر روی سطح، در صورت ضربه، اجازه آسیب به سطح واقعی را نمی دهد.

لیوان رنگی برای سفره هم بی خطر است و هم زیبا. این سطح غیر واقعی را می توان به راحتی با هزینه بسیار کمتر تعویض کرد. اگر نگران لبه های میز شیشه ای هستید، باید بگوییم که لبه های آن با ابزار تیز کن پردازش می شود و لبه های تیز آن حذف می شود. پس نگران این پوشش نباشید. زیرا امنیت کافی وجود دارد.

انواع لیوان رومیزی رنگی

انواع میزهایی که با شیشه های رنگی ساخته می شوند به سه صورت دیده می شوند. روی آن یک مدل قرار داده شده است که دارای یک صفحه و پایه با جنسیت متفاوت و یک صفحه از شی مورد نظر است. در حالت بعدی، فقط پایه از جنس متفاوت خواهد بود. در حالت سوم، کل سازه از مواد براق استفاده می کند.

تنوع در ظاهر

سه مدل براق، مات و متالیک گروه اصلی شیشه های رنگی را نشان می دهد. میزهای خود را با توجه به سلیقه و دکور خود انتخاب کنید. اگر قصد دارید سوراخ یا ظرفی روی میز ایجاد کنید، نگران نباشید، شیشه رنگی رومیزی قابل سوراخ شدن است.

نوع برلیانت که به نام لاکوبل معروف است در ساخت آنچه می خواهیم بسیار استفاده می شود. نوع مات به دلیل کار اسیدی دارای سطحی نرم و مخملی است. مدل فلزی در معرض نور قرار گرفته و حالتی درخشان و براق را نشان می دهد.

تنوع زیادی در انتخاب رنگ شیشه وجود دارد. به همین دلیل بازتاب و بازتاب نور باعث محبوبیت این محصولات شد. البته برای مجلل شدن فضا و دکوراسیون می توانید به سادگی از شیشه های رنگی برای میز استفاده کنید. حتی با خرید شیشه های رنگی برای میز می توانید به راحتی این فضاسازی را انجام دهید. البته معمولا مردم این کار را می کنند

آنها ری دارند. به این نکته توجه کنید کیفیت باعث ماندگاری بیشتر آن می شود و در نهایت شما را دوباره از هزینه نجات می دهد.

نتیجه

با پیشرفت علم و فناوری، کیفیت و ظاهر زندگی ما نیز تغییر کرده است. شیشه رومیزی رنگی یکی از این موارد است. ابزاری که ارتباط مستقیمی با دکوراسیون و طراحی فضاهای ما دارد. در هنگام خرید و انتخاب مدل مورد نظر توجه به کیفیت و استحکام محصول را فراموش نکنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات